Projekt Młodzi robią Metropolię

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia zaprasza młodych mieszkańców do udziału w projekcie "Młodzi robią Metropolię". Uczestnicy projektu będą mieli okazję sprawdzić się jako doradcy GZM.


Grafika promująca wydarzenie przedstawia trzy młode uproszczone postacie oraz psa. Wszystkie postacie ubrane są w granatowe stroje, tło jest różowe.
Źródło: metropoliagzm.pl

 

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia rusza z projektem skierowanym do mieszkańców w wieku od 16 do 25 lat, którzy chcą mieć realny wpływ na to, jak rozwija się ich otoczenie. W ramach projektu zostanie wyłoniona grupa 25 młodych "Ambasadorów Metropolii", na których czeka ciekawe doświadczenie, pełne wyzwań i interakcji.

Uczestnicy projektu wezmą udział w minimum dziesięciu spotkaniach, które odbędą się w okresie od września 2020 do września 2021 roku. Część spotkań będzie prowadzona online.

Działając we współpracy z pracownikami GZM i ekspertami zewnętrznymi, młodzi będą dzielić się pomysłami, które znajdą odzwierciedlenie pod postacią rekomendacji w "Strategii Rozwoju GZM do 2027 r., z perspektywą do 2035 r."

Więcej informacji dotyczących projektu na stronie.