Rekrutacja do Koła Naukowego Rachunkowości "Rachmistrz"

Koło naukowe rachunkowości działa przy Katedrze Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Głównym celem jest rozwijanie i pogłębianie wiedzy z zakresu rachunkowości, jak i popularyzacja rachunkowości.

W ciągu roku akademickiego organizowany jest szereg wydarzeń m.in. cykl warsztatów "Trening czyni Rachmistrza" czy też konferencja naukowa "Ogólnopolskie Dni Rachunkowości".

Koło Naukowe Rachunkowości "Rachmistrz", czeka na nowych, chętnych do współpracy studentów, by móc razem zdobywać cenne doświadczenia związane z obszarami finansów i rachunkowości.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania i chcesz zdobyć nowe doświadczenia na uczelni – zapraszamy! Po więcej informacji zajrzyjcie do wydarzenia na Facebooku.