Rekrutacja do Programu CIMA na Uczelni

Wykorzystaj swoje studia w 100 procentach - dołącz do Programu CIMA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Rekrutacja trwa!

Rekrutacja do Programu CIMA na Uczelni - CIMA

CIMA wraz najlepszymi uczelniami w Polsce realizuje Program CIMA na Uczelni, który umożliwia studentom zdobycie profesjonalnej kwalifikacji z dziedziny rachunkowości zarządczej w trakcie studiów. Nie czekaj z decyzją – zarejestruj się już dziś na stronie cimauczelnie.pl i pamiętaj, że CIMA zapewni Ci przewagę na rynku pracy!

Studenci wchodzący na rynek pracy stoją przed wyzwaniem, jak wyróżnić się na tle innych absolwentów. Dlatego koniecznością staje się podnoszenie kompetencji także poza uczelnią oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym.

Jeśli jesteś studentem studiów I lub II stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość lub Rachunkowość i Podatki zachęcamy Cię do odwiedzenia strony, gdzie znajdziesz więcej szczegółów na temat Programu CIMA na Uczelni.