Rekrutacja do programu Corporate Readiness Certificate

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami zaprasza studentów i absolwentów UE Katowice do udziału w VII edycji programu Corporate Readiness Certificate (CRC). Zapisy trwają do 23 lutego 2020 roku, a udział w projekcie jest bezpłatny.


Rekrutacja do programu Corporate Readiness Certificate (CRC)

Corporate Readiness Certificate to program edukacyjny realizowany od 2014 roku, a w roku akademickim 2019/2020 mamy przyjemność zaprosić Was już do jego VII edycji!

Program realizowany jest przez firmy działające w naszym regionie: Accenture, IBM i ING Tech Poland, zajmujące się szeroko pojętymi usługami branży IT i prowadzony we ścisłej współpracy ze środowiskiem akademickim i Uczelniami Wyższymi.

CRC to oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie nowej wiedzy i zdobywanie praktycznych umiejętności studentów, która daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego.

Program to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy!

Więcej informacji