Roczna terapia dla studentów - "Rozwinąć Skrzydła"

Zapraszamy na roczną terapię dla studentów organizowaną przez ks. dr hab. Grzegorza Poloka, prof. UE, autora e-booka "Rozwinąć Skrzydła".


Obrazek przedstawia ludzi siedzących na krzesłach i rozmawiających - forma terapii

Jeżeli w Twoim życiu często jest obecny lęk, niepokój, niskie poczucie wartości i szukasz potwierdzenia siebie w różnych formach aktywności zewnętrznej, masz kolejny nieudany związek, utraconą przyjaźń, zaczynasz wchodzić w jakieś uzależnienie to najprawdopodobniej źródłem tego jest Twoja przeszłość, a zwłaszcza to, co działo się w Twojej rodzinie. 

Nie jesteś sam z taką przeszłością albowiem szacuje się, że około 40 procent dorosłych Polaków można zaliczyć do grupy dorosłych dzieci alkoholików (DDA), czyli osób które rozwijały się w rodzinie gdzie jeden albo oboje rodziców nadużywało, bądź byli uzależnieni od alkoholu. Do tego dochodzi kilkanaście procent dorosłych, którzy wzrastali w rodzinach z inną dysfunkcją, mających podobne trudności w dorosłym życiu, jak ci żyjący w rodzinach z problemem alkoholowym. 

Dla Ciebie więc powstała ta strona i książki: "Rozwinąć skrzydła" (wydanie 13, Katowice 2019, przetłumaczona na sześć języków) oraz "W drodze do siebie" (wydana w 2010) i "Instytucjonalne formy wsparcia młodzieży akademickiej pochodzącej z rodzin dysfunkcyjnych" (wydana 2015). Na stronie możesz pobrać e-book tych trzech książek oraz audiobook pełnej wersji książki "Rozwinąć skrzydła".

Może więc nadszedł już czas by poukładać swoje życie poprzez udział w terapii rocznej odbywającej się w Katowicach? Jak się dostać na terapię? Wejdź na stronę

START TERAPII JUŻ W PAŹDZIERNIKU!