Rusza projekt "Piękna Strona Biznesu" Organizacji Studenckiej PANEUROPA

Już 10 maja rusza cykl spotkań w ramach projektu "Piękna Strona Biznesu". Będą to 4 inspirujące spotkania prowadzone przez kobiety, które odniosły sukces. Przedstawią one różne podejścia do biznesu i życia. Spotkania skupione będą na tematyce biznesowej, lifestylowej, jak i rozwoju osobistym. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zaproszonych prelegentek, dowiemy się jak stawiać pierwsze kroki w biznesie oraz jak szukać swojej ścieżki rozwoju.

Organizacja Studencka Paneuropa realizuje już kolejny projekt w tym roku akademickim, tym razem jest on związany z kobietami w biznesie. Z czym tak naprawdę wiąże się projekt "Piękna Strona Biznesu"?

Jego celem jest stworzenie wydarzenia pełnego inspiracji, treści merytorycznych oraz przekazanie doświadczenia płynącego z praktyki. Zależy nam, aby powstała wartościowa płaszczyzna do wspólnego networkingu. "Piękna Strona Biznesu" to projekt, w którym kobiety przejmują stery i wprowadzą uczestników w świat biznesu.

W ramach niego, w dniach od 10 do 13 maja odbędą się spotkania online z 5 interesującymi kobietami, które przekażą nam swoją wiedzę i doświadczenie.

Harmonogram wydarzenia:

• 10.05.2021 godz. 18:00

Temat: "Jak dzięki własnemu rozwojowi i stawianiu sobie konkretnych celów, zbudować własną markę, która stanie się sposobem na życie"

Prelegentka: Katarzyna Głąb, założycielka marki "Po Sukces Na Szpilkach"

• 11.05.2021 godz. 18:00

Temat: "Lepiej wcześniej niż wcale - o szukaniu swojej drogi, sukcesie i porażkach"

Prelegentka: Olga Grudniak, laureatka X edycji konkursu "Sukces Pisany Szminką” Bizneswoman Roku w kategorii Start-up Roku

• 12.05.2021 godz. 18:00

Temat: "Wszystko, co chcesz wiedzieć, zakładając swój startup"

Prelegentka: Wiktoria Wójcik współzałożycielka "inSTREAMLY" - platformy, która łączy streamerów i marki.

• 13.05.2021 godz. 18:00

Temat: "Kreatywne sposoby na radzenie sobie z wyzwaniami"

Prelegentki: Dorota Krysińska, współwłaścicielka sieci restauracji “Mihiderka” i Julia Szymańczyk, fotograf oraz właścicielka marek “NAD NIEBEM”, "Najlepsze Studniówki".

Spotkania będą odbywać się w formie live’ów na Facebooku, na wydarzeniu „Piękna Strona Biznesu - cykl inspirujących spotkań”, na które zapraszamy już dziś.

Link do wydarzenia na Facebook’u pod linkiem.