Seminarium pt. "Zakupy jako strategiczna funkcja łańcuchów dostaw XXI wieku"

13 listopada br. zainaugurowane zostanie pierwsze międzyuczelniane seminarium pt. "Zakupy jako strategiczna funkcja łańcuchów dostaw XXI wieku", składające się z ośmiu spotkań on-line z praktykami reprezentującymi Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki.

Seminarium grafika

W seminarium wezmą udział studenci z Politechniki Białostockiej, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Naszą uczelnię reprezentować będą studenci kierunku Logistyka w biznesie – Weronika Drzyzga, Marta Günther, Marcin Janicki, Karolina Janosz, Mateusz Michalski oraz Aleksandra Radko.

Program seminarium, oprócz zagadnień dotyczących samego procesu zakupowego i jego roli w funkcjonowaniu łańcuchów dostaw, obejmie także przedstawienie kluczowych kompetencji profesjonalnych kupców oraz specyfiki ich pracy, szczególnie w skali międzynarodowej.

Seminarium jest rezultatem współpracy Katedry Logistyki Ekonomicznej z Polskim Stowarzyszeniem Menedżerów Logistyki w Warszawie, któremu przy tej okazji pragniemy złożyć serdeczne podziękowania.