Spotkanie autorskie z podcasterem Marcinem Myszką

28 marca br., o godz. 12:00 w Auli A Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbędzie się spotkanie z podcasterem Marcinem Myszką, twórcą m.in. cyklu materiałów "Kryminatorium". Organizatorem spotkania jest Koło Naukowe Dziennikarstwa Ekonomicznego i Medioznawstwa.

Marcin Myszka - absolwent Dziennikarstwa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, twórca internetowy, podcaster, autor programu „Kryminatorium”. Jego materiały to absolutny top polskiego true crime. Wszystkie wstrząsające sprawy kryminalne, o których opowiada na swoim kanale wydarzyły się naprawdę. Od 2015 roku prowadzi kanał na YouTube o tematyce kryminalnej, który subskrybuje ponad 600 000 osób, a jego materiały na samym YouTube zanotowały już ponad 130 milionów wyświetleń.

Spotkanie poprowadzi mgr Ilona Ptak z Katedry Projektowania i Analizy Komunikacji.

W trakcie wydarzenia będzie możliwość zadawania pytań.

Na wydarzenie obowiązują zapisy poprzez formularz.

Termin zapisów kończy się w niedzielę, 26 marca.