Spotkanie dla studentów pt. "Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni"

28.11.2022 o godzinie 12:30 odbędzie się spotkanie adresowane do studentów pt. "Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni". Organizatorem wydarzenia jest jednostka Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni, podległa Ministrowi Obrony Narodowej.

Konferencja jest organizowana w ramach aktywnej rekrutacji kandydatów zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni lub podjęciem zatrudnienia w Dowództwie Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni.

Tego typu spotkania są adresowane szczególnie do studentów informatyki, cyberbezpieczeństwa, kryptologii oraz kierunków pokrewnych, takich jak np.: elektronika, automatyka, matematyka, robotyka, mechatronika i budowa maszyn czy telekomunikacja.

Tematyka spotkania:

• Historia oraz struktura i zadania Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni.
  • Znaczenie Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni.
  • Przyczyny oraz proces tworzenia WOC.
  • Sposoby prowadzące do zostania żołnierzem zawodowym.
  • Profity płynące z pełnienia zawodowej służby wojskowej.
  • Praca w DKWOC jako pracownik cywilny.

Zapisy do udziału w spotkaniu odbywają się poprzez formularz dostępny pod adresem: https://forms.gle/dAG57pCx77Jzse6h6  (dostępny dla osób posiadających adres email w domenie uekat).