Spotkanie online z Łukaszem Krupą – szefem polskiego przedstawicielstwa firmy InStat

Koło Naukowe "Ekonomia Sportu" zaprasza studentów naszej Uczelni

na spotkanie online z Łukaszem Krupą – szefem polskiego przedstawicielstwa firmy InStat, która zajmuje się analizami na rynku sportowym, dostarcza profesjonalne narzędzia do indywidualnej i zespołowej oceny pracy drużyn oraz do skautingu.

Spotkanie odbędzie się 24 lutego o godz. 16.15.

Łukasz Krupa jest agentem piłkarskim (Agencja Kołakowski Football Management) oraz Autorem książki „Wygraj sobie karierę”. Nasz gość, tak mówi o sobie „Szczęśliwy, spełniony, choć ciągle głodny. Pełen pomysłów, nadziei, jednak TWARDO stąpający po ziemi”.

Studentów interesujących się tematyką ekonomii, finansów i zarządzania w sporcie zapraszamy do wzięcia udziału w działalności Koła Naukowego.

Więcej informacji o inicjatywach znajdziecie na Facebooku.