Spotkanie online z Pauliną Liszką organizowane przez Koło Naukowe "Ekonomia Sportu"

Koło Naukowe "Ekonomia Sportu" zaprasza studentów naszej Uczelni na spotkanie online z Pauliną Liszką – kierownik ds. marketingu i komunikacji w ŁKS Łódź S.A. Spotkanie odbędzie się 9 marca br. o godz. 17:00.

Nasz Gość ma wieloletnie doświadczenie pracy w sportowym biznesie. W przeszłości pracowała w TS Podbeskidzie Bielsko Biała a od lipca 2018 roku w ŁKS Łódź S.A. – klubu który powstał w 1908 roku i był założycielem polskiej ligi piłkarskiej, mającym na koncie dwa tytuły Mistrza Polski i raz triumfował w Pucharze Polski.

Studentów interesujących się tematyką ekonomii, finansów i zarządzania w sporcie zapraszamy do wzięcia udziału w działalności Koła Naukowego.

Link do spotkania: https://meet.google.com/zdb-ybzv-jac

Więcej informacji o inicjatywach znajdziecie na Facebooku.