Spotkanie online z Piotrem Kasprzykiem

Koło Naukowe Ekonomia Sportu zaprasza studentów naszej Uczelni na spotkanie online z Piotrem Kasprzykiem, które odbędzie się 3 marca o godz. 17.00.

Tytuł wystąpienia: "Piłka nożna o wielu obliczach. Od dziennikarstwa po skauting".

Piotr Kasprzyk prowadzi agencję doradztwa i jestem pośrednikiem transakcyjnym w Sports Prestige, rozwija serwis o biznesie i marketingu w piłce nożnej Piłkarski Biznes oraz wraz z żoną i synkiem prowadzi bloga podróżniczo- lifestylowego Kopanina.pl.

W przeszłości Piotr Kasprzyk pracował w dziennikarstwie sportowym z legendarnym redaktorem Romanem Hurkowskim. Przez kilka lat bronił praw piłkarzy w Polskim Związku Piłkarzy, poznając meandry środowiska. Prowadził największy serwis o biznesie i marketingu sportu – SportMarketing.pl.

Był także skautem Pogoni Szczecin oraz czołowej agencji menedżerskiej.