Studenci UE Katowice finalistami Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości PAC

29 marca odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości PAC organizowanego przez SKN Progress z Łodzi. Z przyjemnością informujemy, że na podium znalazły się aż dwa zespoły z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Serdecznie gratulujemy!

Zwycięzcami XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości, czyli Progress Accounting Competition została drużyna MakaPaca w składzie: Marcin Midor, Marcin Mrowiec oraz Mateusz Duda.

Drugie miejsce zajął natomiast zespół Rachmistrzynie w składzie Martyna Pilarska, Dominika Gotfryd i Adrianna Kukla.

Finał odbył się w formie online 29 marca 2021 r. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązanie dwóch Case Studies dotyczących tematyki rachunkowości, podatków i analizy finansowej.

Serdecznie gratulujemy!