Studentka GiZP publikuje dwuczęściowy artykuł w recenzowanym czasopiśmie naukowym

Pani Marcelina Kozubek to studentka 3-ciego roku studiów stacjonarnych realizowanych na kierunku Gospodarka i Zarządzanie Publiczne na specjalności Zarządzanie ryzykiem w organizacjach. Właśnie ukazała się drukiem dwuczęściowa publikacja w formie artykułów naukowych, w których razem z dr hab. Piotrem Tworkiem, prof. UE jest ona współautorką dwóch publikacji.

Wspomniane publikacje to mianowicie:

• P. Tworek, M. Kozubek: On the nature of risk and risk management in non-profit organisations: From the experiences of a Polish foundation – part 1. [w:] Zeszyty Naukowe. Organizacja i Zarządzanie, Politechnika Śląska, Gliwice 2022, Nr 163, s. 609-621, p-ISSN: 1641-3466.
  • P. Tworek, M. Kozubek: On the nature of risk and risk management in non-profit organisations: From the experiences of a Polish foundation – part 2. [w:] Zeszyty Naukowe. Organizacja i Zarządzanie, Politechnika Śląska, Gliwice 2022, Nr 163, s. 623-636, p-ISSN: 1641-3466.

Zgodnie z rekomendacjami władz Uczelni publikacja jest wyrazem zaangażowania studentów w życie naukowe naszej Alma Mater. Łączna liczba punktów uzyskanych to 140. Dwuczęściowa anglojęzyczna publikacja została zrecenzowana w systemie blind peer review. Współautorem publikacji jest dr hab. Piotr Tworek, Prof. UE – pracownik Katedry Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych na Wydziale Ekonomii UE Katowice. Publikacja jest dostępna na stronie czasopisma: managementpapers.polsl.pl.