Studentka UE Katowice zwyciężczynią programu muzycznego Stage4YOU

Nasi Studenci już nie raz udowadniali wszechstronność swoich talentów - nie inaczej jest tym razem! Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Maja Krawczyk "Maya Krav" wygrała IX edycję Stage4YOU - programu muzycznego dla młodych artystów. Serdecznie gratulujemy i czekamy na występ Mai podczas Juwenaliów Uniwersytetu Warszawskiego 2021!

Stage4YOU to program muzyczny, w którym zespoły i samodzielni wykonawcy mają możliwość zaprezentowania swojego talentu szerszej publiczności. Celem programu jest wyłonienie twórców dobrej muzyki oraz danie im szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności. Inicjodawcą programu jest studencka telewizja internetowa Uniwerek.TV.

24 kwietnia najlepsze zespoły IX edycji Stage4YOU zmierzyły się w warszawskim klubie Proxima. Transmisję programu można było obejrzeć na fanpage’u Uniwerek.TV oraz Stage4YOU. Dzięki głosom jury oraz publiczności wybrany został zwycięzca programu.

IX edycję Stage4YOU wygrała studentka III roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Maja Krawczyk "Maya Krav" - energiczna multiinstrumentalistka, producentka oraz kompozytorka muzyki elektronicznej.

W ramach nagrody nasza studentka będzie miała szanse wystąpić podczas Juwenaliów Uniwersytetu Warszawskiego 2021 oraz stworzyć teledysk we współpracy z Uniwerek.TV. Teledysk do finałowego utworu "TIME'S UP" można już teraz obejrzeć na YouTubie: Maya Krav - TIME'S UP [Official Music Video]

Wszystkie edycje programu były finansowane ze środków Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Przy organizacji trzeciej edycji Stage4YOU, Uniwerek. TV wspierany był przez studio muzyczne i wytwórnię płytową "Czas na Muzykę". Przez kolejne edycję program wspiera Polskie Radio Czwórka.

W jury programu zasiadali między innymi: Dawid Podsiadło, Robert Janowski, Michał Szpak, Skubas, Michał Kowalonek, Kasia Klich, Piotr Niesłuchowski, Magda Wójcik, Robert Gajewski, Damian Sikorski, Mateusz Tomaszuk, Mery Spolsky i wielu innych.

Naszej Studentce serdecznie gratulujemy wygranej!

dziewczyna tworzy muzykę elektroniczną, pochyla się nad konsolą w świetle reflektorów

fot. Facebook Stage4YOU

fot. Facebook Stage4YOU