Sukces współpracy KNAiP z firmą Iteo

Trzech studentów Informatyki na #UEKatowice pozytywnie zakończyło trzymiesięczny, płatny staż w Letniej Akademii Iteo. Otrzymali oni także propozycję pracy na stanowiskach Juniorów. Jest to duże osiągnięcie, zwłaszcza, że dwie osoby rozpoczynają dopiero drugi rok studiów.

Firma Iteo to zespół ekspertów zajmujących się projektowaniem oraz tworzeniem oprogramowania, które rozwiązuje rzeczywiste problemy użytkowników i odpowiada na ich potrzeby.

Spotkanie z przedstawicielami firmy zostało zorganizowane na początku kwietnia br. przez Koło Naukowe Algorytmiki i Programowania działające przy Katedrze Uczenia Maszynowego.

Więcej informacji o Letniej Akademii Iteo można znaleźć na stronie internetowej.

Gratulujemy studentom zdobycia praktycznego doświadczenia i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.