Supply Chain Day 2021

W tym roku już po raz szósty Katedra Logistyki Ekonomicznej organizuje obchody międzynarodowego święta logistyki, jakim jest Dzień Łańcucha Dostaw (Supply Chain Day). W tym roku w ramach święta odbędą się aż trzy wydarzenia w formie online, a wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele firm: Amazon, Trans.eu Group S.A. i Tisoft.

Dzień Łańcucha Dostaw odbywa się w całej Europie w czwartek 15 kwietnia 2021 r. Imprezie patronują m.in. Bundesvereinigung Logistik (BVL) oraz European Logistics Association

W wydarzeniu na UE Katowice mogą wziąć udział wszyscy chętni studenci, a zaproszenie w szczególności kierowane jest do osób studiujących na kierunkach: Logistyka w biznesie, Logistyka, Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz Analityka Gospodarcza.

Supply Chain Day daje możliwość połączenia wiedzy akademickiej z praktyką, gdyż w imprezie biorą udział zarówno ośrodki akademickie - w tym nasza Alma Mater - jak również liczące się przedsiębiorstwa branży logistycznej bądź z nią związane. Co warto podkreślić, wydarzenie to cieszyło się dotychczas dużą popularnością wśród naszych studentów. W bieżącym roku chęć uczestnictwa w obchodach Supply Chain Day i poprowadzenia warsztatów dla studentów i uczniów zgłosiły udział firmy takie, jak: Amazon, TransEdu oraz TISOFT.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie.