Test Wiedzy Ekonomicznej 2020

Test Wiedzy Ekonomicznej to projekt, który powstał w ramach Forum Uczelni Ekonomicznych, zrzeszających pięć największych uczelni ekonomicznych w Polsce. Udział w Teście to doskonała okazja, aby zweryfikować swoje umiejętności z zakresu ekonomii, a przy tym dobrze się bawić i "powalczyć" o niesamowite nagrody.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo studentów, I etap konkursu zostanie przeprowadzony online, a wiedza zostanie sprawdzona poprzez aplikację Kahoot. Dzięki temu rywalizacja wejdzie na wyższy poziom!

Pięcioro najlepszych studentów z każdego regionu będzie walczyło w Wielkim Finale, który odbędzie się 12 grudnia 2020 roku. W tym roku zorganizuje go Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Do wzięcia udziału w Teście wystarczy status studenta dowolnej uczelni w Polsce oraz wypełnienie formularza zapisów.

Ważne daty

• ETAP REGIONALNY: 19 listopada 2020 r.
  • FINAŁ: 12 grudnia 2020 r.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku