Przejdź do menu Przejdź do treści

UE Katowice na Nocy Innowacji 2021

Jako Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach mamy przyjemność po raz pierwszy uczestniczyć w Nocy Innowacji. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na webinar przygotowany przez Koło Naukowe Algorytmiki i Programowania przy Katedrze Uczenia Maszynowego, który odbędzie się w formie zdalnej 9 października br. w godz. 16:00-17:00.

Digital Festival to największa w Polsce inicjatywa skupiona na pokazywaniu jak najlepiej czerpać z możliwości oferowanych przez nowe technologie. Festiwal jest szansą na zdobycie cyfrowych umiejętności i praktycznej digitalowej wiedzy. W ramach Festivalu odbędzie się Noc Innowacji, podczas której wystąpią przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Noc Innowacji, która odbędzie się w całej Polsce już po raz trzeci 9 października 2021 r. w ramach Digital Festival, wzmacnia współpracę między biznesem i światem nauki, ułatwiając budowanie połączeń, wzajemne przenikanie się idei i doświadczeń. To idealna okazja, aby zaprezentować osiągnięcia polskiej nauki, a także pokazać, jak cyfryzacja, zaawansowane technologie i robotyka zmieniają nasz świat.

Tematem wystąpienia przygotowanego przez Julię Ziębińską – studentkę Informatyki na UE w Katowicach oraz przewodniczącą Koła Naukowego Algorytmiki i Programowania będzie "Kradzież tożsamości to nie żart – technologia deepfake, a cyberbezpieczeństwo". Podczas wykładu studentka przedstawi w jaki sposób można zastosować techniki uczenia maszynowego do tworzenia nie tylko fałszywych zdjęć, ale nawet filmów bez udziału konkretnych osób.  

Webinar odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet - link do wydarzenia

Więcej informacji: digitalfestival.pl/noc-innowacji

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3