UE Katowice utrzymuje tytuł Mistrza Polski na AMP w tenisie stołowym

Mistrzostwo Polski obronione! 24 kwietnia 2022 roku podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Gdańsku zakończyły się tegoroczne rozgrywki akademickie w tenisie stołowym. Po raz kolejny możemy cieszyć się tytułem Akademickich Mistrzów Polski w tenisie stołowym w typach uczelni społeczno-przyrodniczych i 6. drużyną akademicką w całym kraju.

Drużyna reprezentująca naszą Alma Mater – sekcja KU AZS UE Katowice w tenisie stołowym w składzie: Marcin Balcerzak, Grzegorz Felkel, Adam Piątek, Jakub Skorupa z pomocą mgr Barbary Brachackiej, z wielkim zaangażowaniem i determinacją walczyła o najwyższe miejsca.

Po wygranym półfinale w Rzeszowie, kolejne zwycięstwo odnieśli na finałach, utrzymując swoją pozycję, a co za tym idzie kolejny rok możemy cieszyć się tytułem Akademickich Mistrzów Polski w tenisie stołowym w typach uczelni społeczno-przyrodniczych i 6. drużyną akademicką w całym kraju.