Umowa Partnerska z firmą KPMG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

14 grudnia br. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach podpisał umowę partnerską z firmą KPMG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem umowy jest m.in. realizacja zajęć projektowych, praktyki i staże studenckie oraz wykłady Praktyków biznesu.

14 grudnia br. została podpisana Umowa Partnerska z firmą KPMG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie o współpracy i wsparciu merytorycznym dla Kierunku Zarządzanie. Przedmiotem umowy jest m.in. realizacja zajęć projektowych, praktyki i staże studenckie oraz wykłady Praktyków biznesu. Partnerzy objęli szczególnym patronatem, w zakresie organizacji i realizacji zajęć, specjalności: Przedsiębiorczość małej i średniej firmy, na I stopniu studiów oraz Przedsiębiorczość i innowacyjność, na II stopniu studiów, kierunku Zarządzanie.