University Management Accounting Day CEE 2020

Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA zaprasza wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w finansach i zarządzaniu na kolejną edycję University Management Accounting Day CEE, która odbędzie się 21 października o godzinie 11:00. Wydarzenie dedykowane jest studentom studiów licencjackich i magisterskich kierunków związanych z finansami i rachunkowością.


W tym roku wydarzenie odbędzie się całkowicie online. Organizatorzy przygotowali interesujące wykłady na temat rachunkowości zarządczej: „Human Signals: New patterns of behavior and the accounting profession [the COVID-19 crisis]”. Studenci będą mogli również wziąć udział w CIMA Business Game, czyli w interaktywnej rywalizacji online między studentami z 16 uczelni biorących udział w wydarzeniu! Studenci utworzą kilkuosobowe zespoły, z którymi będą pracować nad case study i rozwiązywać wybrane problemy. University Management Accounting Day CEE to również okazja, aby poznać tegorocznych Ambasadorów CIMA, którzy zawsze służą odpowiedzią na pytania związane z Programem CIMA na Uczelni.

Jak mówi Bruce Gahir, Associate Head of the School of Business at Prague College, "UMAD CEE to świetna okazja, aby zobaczyć w jaki sposób sylabus CIMA pomaga studentom w zrozumieniu rachunkowości zarządczej i dostarcza im odpowiedniego zestawu kompetencji przydatnych w analizie i rozwiązywaniu biznesowych case study". Dr Aleksandra Ferens z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dodaje, "Zorganizowanie wydarzenia dla tak wielu europejskich uczelni oraz przeprowadzenie CIMA Business Game jest świetnym pomysłem, ponieważ studenci mogą na własne oczy zobaczyć, jak potężny zasięg mają działania CIMA. To z kolei pomaga uświadomić studentom, że niezależnie od kraju, mogą oni konkurować ze sobą o te same stanowiska pracy w najlepszych międzynarodowych firmach."

Zapraszamy!  

Więcej informacji na temat wydarzenia