Wampiriada 2022

23 listopada br. w budynku Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych w godz. 10:00-15:00 odbędzie się "Wampiriada" - cykliczna akcja organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów (NZS). Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Wampiriada to odbywająca się dwa razy do roku – wiosną i jesienią - największa w Polsce akcja promująca oddawanie krwi w środowisku akademickim, organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Akcja z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Dlaczego? Bo jest to szansa, aby podzielić się z innymi tym, co najcenniejsze – krwią, która w wielu przypadkach jest niezastąpionym lekiem ratującym ludzkie życie.

Oddaj krew - Podaruj życie!

Tym razem oddać krew będzie można 23 listopada br. w budynku CNTI. Organizatorzy czekają w godz. 9:00 - 15:00.

Zapraszamy do udziału!