Webinar dla studentów kierunku Finanse menedżerskie we współpracy z firmą UBS

Studenci kierunku Finanse menedżerskie uczestniczyli w dniu 4 czerwca w wykładzie online pt. "Rozwój i zaawansowanie technologiczne instytucji finansowej jako element zachęcający inwestorów" organizowanym przez firmę UBS.


W ramach współpracy z firmą UBS, jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie, w dniu 4 czerwca studenci kierunku Finanse Menedżerskie naszego Uniwersytetu wzięli udział w wykładzie online w ramach programu specjalistycznych zajęć dydaktycznych.

Podczas webinaru "Rozwój i zaawansowanie technologiczne instytucji finansowej jako element zachęcający inwestorów" studenci zapoznali się z wiedzą ekspercką przekazaną im przez pracowników UBS.

Za podzielenie się swoją wiedzą, osobiste zaangażowanie w organizację wykładu oraz poświęcony czas serdecznie dziękujemy Pani Malwinie Safaryn i Panu Michałowi Morrisonowi.

Wykład został zorganizowany z inicjatywy dr Marleny Smudy-Kocoń - menedżera kierunku Finanse menedżerskie oraz dra hab. Pawła Kosinia, prof. UE - kuratora kierunku Finanse menedżerskie.