Weź udział w Programie UPskill

Interesują Cię zagadnienia związane z podatkami? Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę potwierdzoną certyfikatem i powalczyć o staż w PwC Service Delivery Center? Weź udział w UPskill8 with PwC Service Delivery Center, czyli cyklu certyfikowanych szkoleń realizowanych już po raz 8 dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Program po raz kolejny uzyskał Patronat Honorowy Rektor Uczelni.

Tegoroczna edycja zostanie zrealizowana w okresie 18 listopada - 7 grudnia b.r. Do udziału zaproszeni są wszyscy studenci Uniwersytetu Ekonomicznego, w szczególności zainteresowani tematyką podatkową, której została poświęcona tegoroczna edycja.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem linku https://bit.ly/UPskill8 do 11 listopada b.r.

Wszystkie osoby, które zgłoszą się we wskazanym wyżej terminie zostaną zaproszone do udziału w teście kwalifikacyjnym.

Szczegóły wraz z agendą cyklu dostępne są na facebooku: Program UPskill

Zapraszamy do udziału!