Weź udział w terapii i "rozwiń skrzydła"

Studentko/Studencie! Może towarzyszy Twojemu życiu często lęk, niepokój, masz niskie poczucie swojej wartości, stale szukasz potwierdzenia siebie w różnych formach aktywności zewnętrznej, masz kolejny nieudany związek, utraconą przyjaźń, zaczynasz wchodzić w jakieś uzależnienie? Zazwyczaj źródłem tego jest przeszłość, a zwłaszcza to co działo się w rodzinie. Dlatego warto w czasie studiów poukładać swoją przeszłość poprzez terapię.

Czy terapia jest dla ciebie?

Odpowiedź znajdziesz czytając książkę "Rozwinąć skrzydła", wykonując test i słuchając audycji o terapii. Książkę, test, audycje znajdziesz na stronie: http://rozwinacskrzydla.pl/

Terminy rozmów włączających w terapię :

• 12 października 2020, od godz. 15:00

Przed rozmową proszę się skontaktować telefonicznie z terapeutką panią Agatą Nowakowską tel. 691 681 594.

Rozmowy i terapia w domu katechetycznym parafii pw. Opatrzności Bożej ul. 1 Maja 52 w Katowicach (za kościołem budynek po lewej stronie) salka na I piętrze. Start nowej grupy terapeutycznej: 19 października 2020, godz.17:00-20:00.

Media o terapii