Wykład BDO nt. wpływu pandemii na działalność gospodarczą

27 stycznia serdecznie zapraszamy na wykład pt. "Ujawnienia wpływu pandemii Covid-19 na działalność gospodarczą w sprawozdaniu finansowym". Wykład odbędzie się online za pomocą Google Meet.

Katedra Informatyki i Rachunkowości Międzynarodowej zaprasza serdecznie na wykład poświęcony ujawnieniom dotyczącym wpływu pandemii Covid-19 w sprawozdaniu finansowym. Wykład odbędzie się 27 stycznia br. w godzinach od 17:00 do 18:30 pod linkiem: 

https://meet.google.com/lookup/fzqa3pbkoy 

Patronat nad wykładem sprawuje BDO - międzynarodowa firma audytorsko-konsultingowa łącząca pięć linii biznesowych: Audyt i Doradztwo Rachunkowe, Doradztwo Podatkowe, Usługi Księgowe i Doradztwo IT, Doradztwo Finansowe i Gospodarcze oraz Szkolenia.

Tegoroczne spotkanie poprowadzi Pan Krzysztof Maksymik, partner w Dziale Rewizji Finansowej BDO Centrala Warszawa, absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz były stypendysta DAAD (Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej) na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie.

Zaproszenie kierujemy do całej społeczności Uniwersytetu Ekonomicznego, w szczególności do studentów Kolegium Finansów i Filii w Rybniku.

Zgłoszenia uczestnictwa są przyjmowane do 25 stycznia 2021 r.

Prosimy o ich przesłanie na adres: j.wartini_twardowska@ue.katowice.pl