Wykład ekspercki nt. wyzwań na rynku pracy

Serdecznie zapraszamy na wykład eksperta pt. "Wyzwania rynku pracy – jakich błędów unikać szukając pracy?", który poprowadzi Angelika Śniegocka – utytułowany menedżer HR, certyfikowany coach International Coaching Community, autorka bestsellerowych poradników na temat budowania kariery zawodowej. Na wykład, który odbędzie się 10 marca o 17:00 na platformie Google Meet, zapraszamy przede wszystkim studentów I i II roku Zarządzania.

Katedra Badań Konsumpcji zaprasza na pierwsze z serii wydarzeń promujących specjalność "Zarządzanie relacjami z klientami". Wykład zatytułowany "Wyzwania rynku pracy – jakich błędów unikać szukając pracy?" odbędzie się 10 marca 2021 roku o godzinie 17:00 za pośrednictwem platformy Google Meet: https://meet.google.com/kyx-svnx-gyr.

Celem spotkania jest wsparcie studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w świadomym planowaniu swojej kariery zawodowej. Wykład ma charakter otwarty, ale kierowany jest przede wszystkim do studentów studiów I i II stopnia na kierunku Zarządzanie. Uczestnictwo w wykładzie jest bezpłatne.

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetką naszej prelegentki:

Angelika Śniegocka, absolwentka Wydziału Prawa UŚ, Executive MBA Coventry University, Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi UJ, Treningu i Warsztatu Grupowego UW, Szkoły Facylitacji Wszechnicy UJ, Szkoły Negocjacji House of Skills. 

Doceniona jako Top Manager HR w 2010r. w ogólnopolskim konkursie branżowym. Dyrektor personalna w międzynarodowej korporacji.

Autorka bestsellera "Rozmowa kwalifikacyjna – o czym nie wiedzą kandydaci do pracy czyli sekrety rekrutujących", (4 wydania) "Coaching kariery". Autorka artykułów w branżowych miesięcznikach "Personel Plus", "Personel i Zarządzanie". 

Od 2008 r. certyfikowany coach International Coaching Community. Prowadzi indywidualne procesy coachingu i mentoringu kariery. Pomaga kobietom zmienić pracę na taką, która wykorzystuje ich mocne strony i daje satysfakcję. Dla nich napisała kolejną książkę  "W miłosnym uścisku z pracą. Jak ruszyć z miejsca i odzyskać radość z pracy".

Więcej na stronach:

Serdecznie zapraszamy!