Wykład praktyka biznesu [relacja]

22 marca br. w Auli B odbył się wykład praktyka biznesu dla studentów Kierunku Zarządzania. Prelegentem wydarzenia był Wojciech Pomarański.

Studenci Uniwersytetu studiujący na kierunku Zarządzanie mieli okazję posłuchać naszego prelegenta oraz zdobyć wiedzę ekspercką popartą wieloletnim doświadczeniem oraz licznymi sukcesami. Uczestnicy poznali od środka podstawowe zasady prowadzenia szeroko pojętego biznesu.

Po wykładzie, Wojciech Pomarański oraz Prodziekan Kolegium Studiów dr hab. Izabela Sztangret, prof. UE podpisali porozumienie o współpracy, dzięki któremu Wojciech Pomarański objął patronatem kierunek Zarządzanie.

Porozumienie pozwoli studentom na podjęcie praktyk w Polskiej Agencji Przedsiębiorczości.