Wykład praktyka biznesu

22 marca br. o godz. 9:50 w Auli B odbędzie się wykład praktyka biznesu dla studentów Kierunku Zarządzania. Prelegentem wydarzenia będzie Wojciech Pomarański.

Wojciech Pomarański - Prezes Zarządu Polskiej Agencji Przedsiębiorczości. Magister administracji europejskiej oraz socjologii i komunikacji społecznej; ekspert ds. mediów oraz inwestycji strategicznych. Inicjator oraz organizator Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości i Kongresu Made in Poland. Przewodniczący kapituły takich nagród gospodarczych jak Polska Nagroda Innowacyjności, Lider Rozwoju Regionalnego czy Rzetelny Pracodawca. Dotychczas współpracował w zakresie kreowania wizerunku m.in. z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, PGNiG S.A., KGHM Polska Miedź S.A., Sanofi-Aventis, BorgWarner Poland, Poczta Polska Usługi Cyfrowe, Żywiec-Zdrój czy Bruk-Bet. Doradzał również w zakresie inwestycji oraz wizerunku takim samorządom jak: Województwo Lubelskie, Województwo Lubuskie, Gdynia, Lublin, Łódź, Częstochowa, Będzin czy Grodzisk Mazowiecki. Od wielu lat efektywnie wspiera również działalność polskich uczelni wyższych w zakresie transferu wiedzy do gospodarki oraz komercjalizacji badań naukowych, współpracując z najważniejszymi placówkami naukowymi w Polsce, tj. Politechnika Poznańska, Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie czy Politechnika Wrocławska. Stały ekspert ds. gospodarczych telewizji Polsat News.