Wykłady organizowane przez KN Glob Fin

Kwiecień do miesiąc pełen różnych wydarzeń i wykładów. Nie przegap żadnego z nich. Poznaj świat podatków z Unilever oraz wraz z doradcą podatkowym zaplanuj swoją ścieżkę kariery. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na dwa wydarzenia organizowane przez Koło Naukowe Glob Fin.

Wydarzenie I: Poznaj świat działu zajmującego się podatkami w Unilever. Uniwersytecka teoria vs przykład biznesowy

Serdecznie zapraszamy na V wykład ekspercki Koła Naukowego GLOB-FIN pt. "Poznaj świat działu zajmującego się podatkami w Unilever. Uniwersytecka teoria vs przykład biznesowy" współorganizowany z ekspertami firmy Unilever!

Kiedy? 14.04.2022 r. (czwartek)

O której? 18.00

Gdzie? Online, platforma MS Teams. Link do spotkania zostanie rozesłany najpóźniej w dniu wydarzenia do zapisanych osób.

Wydarzenie II: Doradca Podatkowy - wszystko co warto wiedzieć planując ścieżkę kariery

Serdecznie zapraszamy na VI wykład ekspercki Koła Naukowego GLOB-FIN pt. "Doradca Podatkowy - wszystko co warto wiedzieć planując ścieżkę kariery" współorganizowany z doradcą podatkowym i adwokatem Panem Grzegorzem Hatalą.

Kiedy? 25.04.2022 r. (poniedziałek)

O której? 17.00

Gdzie? Online, platforma Google Meet. Link do spotkania zostanie rozesłany najpóźniej w dniu wydarzenia do zapisanych osób.

Link do wydarzenia