Wyróżnienie dla naszego studenta za najlepszą pracę magisterską z zakresu ekonomii i finansów

Student Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zdobył pierwsze wyróżnienie w czwartej edycji konkursu o nagrodę Dyrektora Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych i Finansowych w Łodzi. Gratulujemy!

Miło jest nam poinformować, że praca magisterska Pana Marcina Mrowca - Studenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach pt. "Zachowanie walut ze statusem bezpiecznej przystani w okresach niestabilności na rynkach finansowych w XXI wieku" napisana pod kierunkiem dr hab. Bożeny Frączek została uhonorowana pierwszym wyróżnieniem w czwartej edycji konkursu o nagrodę Dyrektora Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych i Finansowych w Łodzi na najlepszą pracę magisterską z zakresu ekonomii i finansów.