XV edycja Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Fundacji im. Lesława A. Pagi zachęca studentów i absolwentów uczelni wyższych do wzięcia udziału w kolejnej, XV edycji programu szkoleniowo-rozwojowego ALRK.

ALRK to program szkoleniowo-rozwojowy dla młodych ludzi – studentów i absolwentów uczelni wyższych w Polsce i zagranicą, zainteresowanych rynkiem finansowym, ukierunkowanych na zajmowanie wysokich stanowisk w firmach branży. To program dla osób, które wiedzą, jak ważna jest współpraca i inwestycja w edukację kolejnych pokoleń.

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to bezpłatna, dwutygodniowa szkoła letnia, wypełniona warsztatami prowadzonymi przez przedstawicieli firm partnerskich. W tym roku Partnerami Strategicznymi są Bain & Company oraz Santander Bank Polska.

Uczestnicy programu, po jego zakończeniu mają szansę na odbycie co najmniej dwumiesięcznych płatnych staży w firmach partnerskich - bankach, funduszach VC, funduszach inwestycyjnych i wielu innych.

Rekrutacja do XV edycji programu trwa do 5 kwietnia 2020.

Szczegółowe informacje o programie na stronie.

Formularz rejestracji.