XVII edycja KONKURSU VERBA VERITATIS

Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademia Leona Koźmińskiego ogłaszają konkurs na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Zaproszenie jest skierowane dla studentów i absolwentów uczelni wyższych (mających siedzibę w Polsce). Jeśli jesteś wśród nich zgłoś się już dziś! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Na konkurs można wysyłać prace licencjackie, magisterskie, doktorskie, habilitacyjne, podyplomowe, inżynierskie lub MBA, które zostały obronione w terminie od 1 września 2020 r. do 31 lipca 2022 r.

Dla zwycięzców zostały przewidziane nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 tys. zł (kwota może ulec zwiększeniu). Najlepszym pracom z zakresu Diversity & Inclusion zostaną przyznane Nagrody Różnorodności o łącznej puli 5 tys. zł.

Zakres tematyczny prac:

• etyka biznesu,
  • zagadnienia etyczne w ekonomii teorii zarządzania i naukach pokrewnych,
  • społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR),
  • ład korporacyjny i raportowanie niefinansowe (ESG),
  • innowacyjność społeczna w gospodarce,
  • dobre praktyki na rynku finansowym,
  • przeciwdziałanie nadużyciom gospodarczym,
  • Diversity & Inclusion (pod patronatem Karty Różnorodności koordynowanej przez FOB).

Pracę należy zgłosić (w terminie do 31 lipca 2022 r.) wypełniając formularz znajdujący się na stronie ZPF.

Do formularza należy załączyć:

• egzemplarz zgłaszanej pracy,
  • streszczenie pracy,
  • skan dokumentu potwierdzającego obronę pracy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie ZPF.

Kontakt: konkurs@zpf.pl.

Zapraszamy!