Zajęcia warsztatowe kształtujące kompetencje komunikacyjne, analityczne, zawodowe oraz język branżowy

Zapraszamy do udziału w zajęciach warsztatowych w ramach projektu PO WER 3.5. "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu organizowane będą szkolenia z języka angielskiego w biznesie (20 godzin dydaktycznych).

Kolejna edycja rusza już 3 listopada 2020 r. Zajęcia prowadzone będą online! Zapisz się już dzisiaj, liczba miejsc ograniczona! Przedłużony termin zapisów do 27 października ZAPISY

Zajęcia skierowane są do studentów I stopnia stacjonarnych z podziałem na kierunki:

• Ekonomia - III, IV, V, VI semestr
  • Logistyka w biznesie  - III, IV, V, VI semestr