Zajęcia z wychowania fizycznego w sytuacji epidemicznej

W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii, Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu (CWFiS) przystosowało zajęcia z wychowania fizycznego do obecnej sytuacji.

Każdy z pracowników CWFiS opracował zestawy zajęć z wychowania fizycznego do realizacji w sprzyjających warunkach domowych (np. w mieszkaniu, domu, przydomowym ogródku lub na działce).

Do końca tego tygodnia pracownik realizujący z daną grupą dotychczasowe zajęcia udostępni proponowane zestawy ćwiczeń do studentów pierwszego roku studiów pierwszego stopnia za pośrednictwem platformy zdalnej.

Na stronie głównej CWFiS w zakładce kontakt, znajdują się dane teleadresowe Centrum oraz adresy mailowe wszystkich pracowników. Studentów, którzy do piątku nie otrzymają na konto @edu.uekat.pl  powiadomienia o udostępnionym zestawie ćwiczeń, prosimy o kontakt mailowy z prowadzącym zajęcia z wychowania fizycznego.

Ćwiczenia będą realizowane w określonym przez prowadzącego wymiarze czasowym i tempie. Ponadto studenci są proszeni o prowadzenie  i w cyklu tygodniowym rozliczanie zajęć z prowadzącym.

Ćwiczenia będą realizowane w określonym przez prowadzącego wymiarze czasowym i tempie. Ponadto studenci są proszeni o prowadzenie dzienniczków zrealizowanych ćwiczeń oraz rozliczanie zajęć z prowadzącym w cyklu tygodniowym. Wszelkie szczegóły dotyczące organizacji zajęć z wychowania fizycznego, w tym wykonywania ćwiczeń oraz raportowania, zostaną Państwu przekazane przez pracowników CWFiS drogą elektroniczną.

Życzymy dużo przyjemności podczas wykonywania zaproponowanych zestawów ćwiczeń, które na pewno będą miały pozytywny wpływ na organizm w tym trudnym okresie.

Studenci! Ćwiczcie dla swojego zdrowia, satysfakcji i dobrego samopoczucia. Mamy nadzieję, że niedługo się spotkamy na realnych zajęciach.