Zaproszenie dla studentów do udziału w Konkursie na pracę dyplomową

Fundacja GPW zaprasza absolwentów i studentów do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o nagrodę Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA. W tym roku zostaną nagrodzone najlepsze prace magisterskie i licencjackie na temat rynku kapitałowego.

Obrazek przedstawia plakat konkursu

Na zgłoszenie prac Autorzy mają czas do 30 października 2021 roku. Prace będą podlegać ocenie Kapituły Konkursu.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne:

• Dla Autora najlepszej pracy magisterskiej – 5 000 zł oraz dwa wyróżnienia w wysokości 2000 zł każde;
  • Dla Autora najlepszej pracy licencjackiej – 3 000 zł oraz dwa wyróżnienia w wysokości 1000 zł każde.

Ponadto organizator przewiduje wyróżnienie specjalne za pracę licencjacką lub magisterską na temat długoterminowego oszczędzania i inwestowania za pośrednictwem Pracowniczych Planów Kapitałowych w wysokości 3000 zł.

Szczegóły na temat konkursu oraz Regulamin znajdują się na stronie: bit.ly/Konkursnapracedyplomowa

Patronami Konkursu są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz PPK Portal Sp. z o.o.