Zaproszenie do udziału w XII edycji Konkursu "Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka"

Do 12 marca 2023 r. trwa przyjmowanie prac do 12. edycji konkursu Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka związanej z inicjatywą "od młodych dla młodych". Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Absolwentów Dziennikarstwa UPJPII. Zaproszenie kierowane jest szczególnie do studentów kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna.

Celem konkursu jest dostrzeżenie i nagrodzenie dziennikarskich talentów oraz medialnych inicjatyw podejmowanych przez studentów.

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Absolwentów Dziennikarstwa UPJPII oraz Dziennikarskie Koło Naukowe UPJPII, Koło Młodych Oddziału Krakowskiego SDP, Fundacja im. Ks. Prof. Andrzeja Baczyńskiego, Redakcja Programów Katolickich TVP3 Kraków im. Księdza Andrzeja Baczyńskiego oraz redakcja "Gościa Niedzielnego", dla uczczenia pamięci zmarłego, utalentowanego studenta dziennikarstwa UPJPII o wielkim sercu, Bartka Zdunka, który nie zdążył pokazać swojego talentu światu.

Prace można zgłaszać w czterech kategoriach:

  • Debiut Publicystyczny Roku,
  • Inicjatywa Roku,
  • Reportaż – po debiucie,
  • Młodzi Twórcy Filmowi.

Dla zwycięzców zostały przewidziane atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia do udziału w XII edycji Konkursu można wysyłać do 12 marca br. poprzez formularz dostępny na stronie nagrodamlodychdziennikarzy.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem.