Zbiórka charytatywna z NZS

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach aktywnie włączyło się w pomoc dla personelu Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie, w którym hospitalizowane są osoby zakażone koronawirusem. Weź udział w charytatywnej zbiórce i "Zaraź Dobrocią z NZS"!

Zaraź Dobrocią to charytatywna akcja Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Celem zbiórki organizowanej przez NZS UE Katowice, jest zebranie środków finansowych na zakup niezbędnych w tym trudnym czasie artykułów medycznych tj.; maseczek ochronnych, żeli antybakteryjnych itp. dla Szpitala Zakaźnego w Chorzowie.

Służba zdrowia robi, co może. Odwdzięczmy się im, dbając o to, aby w tak trudnych chwilach czuli się bezpiecznie.

Wszystkie datki można składać w formie przelewu:
Niezależne Zrzeszenie Studentów
Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
32 1940 1076 3044 3286 0000 0000

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Całość zebranych datków zostanie przekazana Szpitalowi Specjalistycznemu w Chorzowie.

Nie bądźmy obojętni, pokonajmy wirusa razem!