Zero presji podczas sesji - Poradnia Sesyjna

Wielkimi krokami zbliża się najtrudniejszy okres dla każdego studenta - SESJA. Czas egzaminów, masa materiałów do opanowania, nieprzespane noce i hektolitry wypitej kawy. Jednak nie ma się co obawiać. Parlament Studencki przychodzi z pomocą do wszystkich studentów - szczególnie tych na pierwszym roku.

Zdajemy sobie sprawę, że pewne kwestie mogą być dla Was niezrozumiałe dlatego Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach stworzył Studencką Poradnią Sesyjną Online.

Znajdziecie tutaj najważniejsze informacje dotyczące sesji, egzaminów i Waszych praw. Codziennie Parlament Studencki będzie przekazywał Wam wiedzę, która sprawi, że podczas SESJI BĘDZIE ZERO PRESJI. Pomogą rozwiązać problemy i będą służyć dobrymi wskazówkami, jak gładko pokonać najbliższe dni.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania bądź problem - piszcie na Fanpage bądź bezpośrednio na adres:

Wydarzenie na Facebooku