Zespołowa Gra Terenowa "Poznaj UE!" [relacja]

12 października br. na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbyła się Zespołowa Gra Terenowa "Poznaj UE!". W wydarzeniu wzięli udział studenci naszej Uczelni z różnych kierunków.

12 października odbyła się Zespołowa Gra Terenowa "Poznaj UE!" przeznaczona dla studentów naszej Uczelni. Podczas wydarzenia mogli oni lepiej zapoznać się z kampusem #UEKatowice, zawrzeć nowe znajomości oraz poznać ciekawe organizacje, które działają na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Gra polegała na rozwiązywaniu zadań w poszczególnych stacjach, na których studenci zdobywali punkty. Była to świetna okazja do sprawdzenia swojej orientacji w terenie oraz jak współpracy w grupie. Oprócz zadań, studenci mogli także zadawać pytania dotyczące organizacji, które brały udział w wydarzeniu.

Byli to:

• Chór Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
  • Zespół Pieśni i Tańca "Silesianie",
  • Organizacja studencka Paneuropa,
  • Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
  • Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
  • AS Radio oraz
  • Biuro Współpracy Międzynarodowej.

Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście!