Zostań Ambasadorem PZU na UE Katowice

Rusza program dla studentów Ambasador PZU. Jest to szansa dla młodych ludzi na zdobycie stypendium oraz praktycznej wiedzy u boku ekspertów, poznania Grupy PZU i reprezentowania jej w środowisku akademickim.

Program daje studentom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce i zdobycia doświadczenia, które przyda się w zawodowej karierze. Projekt kierowany jest zwłaszcza do aktywnych młodych ludzi, którzy już działają w organizacjach studenckich, kołach naukowych i stowarzyszeniach.

Jako Ambasadorzy PZU będą mogli uczestniczyć w przygotowaniach różnych projektów m.in. Dni Otwartego Biznesu czy Programu Praktyk i Staży oraz odpowiadać za ich promocje bezpośrednio na swoich uczelniach i w social media. Ambasadorzy PZU zyskają również możliwość udziału w szkoleniach, tj. warsztaty VR i Design Thinking.

Do udziału w programie rozpoczynającym się w październiku PZU zaprasza studentów od I do IV roku studiów z 11 miast Polski: Warszawy, Krakowa, Katowic, Lublina, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Torunia, Białegostoku, Łodzi i Rzeszowa.

Zgłoszenia można dokonać poprzez aplikację CV na stronie www oferty do 28 maja.

Informacje dotyczące oferty