Konferencja Ministerstwa nt. społecznej odpowiedzialności uczelni (SOU)

Minister Funduszy i Polityki Regionalnej serdecznie zaprasza pracowników i studentów Uniwersytetu do udziału w konferencji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni (SOU), która odbędzie się 2 czerwca 2022 r., w godz. 10.00-13.30 w siedzibie MFiPR, a także będzie transmitowana na żywo w mediach społecznościowych.

Podczas konferencji przedstawione zostaną:

• historia Deklaracji SOU,
  • efekty działania Grupy roboczej ds. SOU
  • dobre praktyki SOU zebrane w trzech katalogach dobrych praktyk publikowanych przez MFiPR od 2019 r.

W czasie organizowanej 2 czerwca 2022 r. konferencji kolejnych 78 uczelni przystąpi do grona sygnatariuszy Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni.

Konferencja będzie transmitowana na żywo na kanale YouTube MFiPR oraz na Facebooku MFiPR.

Konferencja Ministerstwa nt. społecznej odpowiedzialności uczelni (SOU)

Podczas konferencji przedstawione zostaną:

• historia Deklaracji SOU,
  • efekty działania Grupy roboczej ds. SOU