Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych i Szkoleń

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy i kompetencji na Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych i Szkoleń, który odbędzie się stacjonarnie już 15 września w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (CNTI) w godzinach 14:00–20:00.

Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych i Szkoleń to idealna okazja, aby zobaczyć z bliska Uczelnię, wziąć udział w bezpłatnych certyfikowanych szkoleniach, a także spotkać się i porozmawiać z wykładowcami.

Biorąc udział w wydarzeniu masz również możliwość, aby zapoznać się z ofertą studiów podyplomowych i szkoleń, dowiedzieć się więcej o charakterystyce każdego kierunku, poznać wymagania oraz korzyści jakie na Ciebie czekają

W trakcie wydarzenia odbędą się aż 4 certyfikowane około 2 godzinne szkolenia prowadzone przez najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach.

Już teraz możesz zapoznać się z tematyką szkoleń oraz zapisać się na nie (liczba miejsc jest ograniczona) – zobacz więcej

Zachęcamy również do dołączenie do wydarzenia na Facebooku.