Jubileusz XV-lecia Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Chór Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ma ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich słuchaczy i sympatyków na największe muzyczne wydarzenie 2021 r., czyli Jubileusz XV-lecia Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W ramach obchodów Jubileuszu Chór UE Katowice przygotował dwa niesamowite koncerty z niezwykle różnorodnym repertuarem, w którym nie zabraknie utworów muzyki dawnej, sakralnej, a także muzyki rozrywkowej.

Koncerty odbędą się:

• 8 października 2021 r. o godzinie 18:30 w Katowice Miasto Ogrodów
  • 17 października 2021 r. o godzinie 17:00 w Operze Śląskiej w Bytomiu, sala im. Adama Didura

Udział w wydarzeniach możliwy jest po wcześniejszym okazaniu darmowej wejściówki oraz dostarczeniu w dniu koncertu oświadczenia Covid-19, wypełnionego indywidualnie przez każdego z uczestników.

Aby pobrać darmową wejściówkę, należy uzupełnić i przesłać formularz Google, który dostępny jest pod poniższym linkiem lub widocznym na plakacie kodzie QR. Elektroniczne bilety zostaną wysłane drogą mailową w ciągu 7 dni na adres wskazany przez Was w formularzu.

Link do formularza