6 grudnia 2023 r. odbył się event mikołajkowy skierowany do całej społeczności akademickiej. Na uczestników czekało wiele atrakcji, które sprawiły, że uczestnicy natychmiast poczuli magię zbliżających się wielkimi krokami świąt. O godzinie 16:00 wspólnie obejrzeliśmy film pt. "Grinch: świąt nie będzie".
Cała magia świąt działa się w holu Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych, gdzie społeczność akademicka mogła spędzić czas w radosnej i świątecznej atmosferze. Na uczestników czekała muzyka, którą serwowało AS Radio oraz fotobudka, gdzie studenci oraz pracownicy mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Jednak to nie wszystko! W specjalnej strefie chillu czekały gry i zabawy, które zorganizowali studenci z NZS UE Katowice, a studenci z Paneuropa przygotowali dla uczestników specjalne karaoke. Obie strefy cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Mikołajki na kampusie UE Katowice były także okazją, aby poznać śląskie, świąteczne zwyczaje, o których opowiadali przedstawiciele Zespołu Pieśni i Tańca "Silesianie". Podczas wydarzenia nie zabrakło stoiska Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Na uczestników czekały również pyszne ciasteczka oraz napoje, takie jak: kawa, herbata czy gorąca czekolada.
Studentki oraz studenci, którzy tego dnia założyli świąteczny rekwizyt zagwarantowali sobie dzień bez odpowiedzi ustnej czy kolokwium.
























































































Dołącz do nas