Nabór na płatne staże dla studentów I roku studiów II stopnia

Jeśli studiujesz na I roku studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku: Logistyka w biznesie, Ekonomia, Analityka gospodarcza, Finanse i Rachunkowość lub Finanse menedżerskie, zapraszamy Cię do udziału w płatnym stażu. Nabór trwa do 16 kwietnia 2020 r. Liczba dostępnych miejsc ograniczona!

Staż trwa 120 godzin (minimum 20 godzin tygodniowo), a stażyście przysługuje stypendium w wysokości maksymalnej 2.220,00 zł brutto wraz z obciążeniami cywilnoprawnymi.

Wszelkie informacje znajdziesz na stronie Biura Współpracy z Gospodarką i Absolwentami

Dokumenty:

• DEKLARACJA UCZESTNICTWA W PROJEKCIE
  • KARTA UCZESTNIKA PROJEKTU
  • OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU

należy przesłać pocztą na adres biura (Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 1 Maja 50, 40-287 Katowice) lub dostarczyć do 16 kwietnia br.

Staże realizowane są w ramach projektu "Blisko – Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach".