Panel dyskusyjny w ramach WOŚP

30 stycznia 2022 r. o godz. 16:00, w auli Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Prawa i Administracji przy ul. Bankowej w Katowicach, odbyła się specjalna debata/panel dyskusyjny poświęcony Jubileuszowi 30-lecia Finałów WOŚP w Polsce. Gośćmi debaty byli przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęła JM Rektor prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak, a nad całością finału Prezydent Miasta Katowice dr Marcin Krupa i Przewodniczący Rady Miasta Katowice Maciej Biskupski.

Specjalnie zaproszeni Goście rozmawiali m.in. o wpływie finałów na kształtowanie się polskiej wspólnotowości, a także jaki wywierają wpływ na polską służbę zdrowia. Moderatorem i prowadzącym spotkanie był mgr Dominik Adamek asystent na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Gośćmi debaty byli:

• dr hab. Anna Elżbieta Adamus-Matuszyńska - Katedra Badań Rynkowych i Marketingowych,
  • dr hab. Grzegorz Głód, prof. UE - Katedra Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacyjnego,
  • dr Anna Losa-Jończyk - Katedra Projektowania i Analizy Komunikacji
  • Zbigniew Maciej Szymik - doradca podatkowy, GLC Katowice.

Panelowi towarzyszyła specjalna wystawa fotograficzna "30 lat Finałów WOŚP w Polsce", nad którą mecenat objęło TBS Katowice.