Portal "UE Katowice w dobie koronawirusa" - wszystkie informacje w jednym miejscu

W związku z rozwojem sytuacji epidemicznej i dalszym ograniczeniem aktywności na terenie Uczelni do końca roku akademickiego, przygotowaliśmy specjalny portal, w którym można znaleźć informacje na temat nauki zdalnej, wsparcia technicznego czy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Celem portalu jest ułatwienie dostępu do informacji nt. organizacji pracy Uniwersytetu i zdalnego kształcenia w czasie narodowej kwarantanny. Dodatkowo, na stronie dostępne są informacje na temat wsparcia, które uczelnia oferuje studentom, pracownikom, a także swojemu otoczeniu w związku ze światową pandemią koronawirusa.

Pod koniec kwietnia na portalu zaktualizowane zostały informacje dotyczące:

• poradnika dla nauczycieli akademickich ze szczególnym uwzględnieniem wymogów sprawozdawczych oraz konta koordynatora,
  • zaliczeń i egzaminów,
  • obron prac dyplomowych,
  • nauki,
  • Biblioteki i Wydawnictwa.

Wszystkie informacje w jednym miejscu - www.ue.katowice.pl/koronawirus