Przejdź do menu Przejdź do treści

Poznaj UE razem z nami!

Chcecie lepiej poznać Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, jego infrastrukturę i organizacje studenckie? A może po prostu szukacie ciekawego sposobu na spędzenie październikowego popołudnia? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to wszystko przed Wami!

Już 12 października odbędzie się Zespołowa Gra Terenowa „Poznaj UE!”. Podczas wydarzenia będziecie mieli niepowtarzalną okazję, by zwiedzić cały nasz kampus i wspólnie wziąć udział w wielu interesujących zadaniach. We wszystkich budynkach naszego Uniwersytetu ulokowane będą specjalne stacje z wyzwaniami, które pozwolą Wam lepiej poznać swoją Alma Mater.

W trakcie zadań dowiecie się między innymi jak działa projekt „Erasmus+”, w jaki sposób nagrać się w studiu radiowym, a także będziecie mieli możliwość dopisać swoją zwrotkę do hymnu Uniwersytetu! Uniwersytet Ekonomiczny to w końcu nie tylko wysoki poziom kształcenia, ale również wiele możliwości rozwoju i realizowania swoich pasji. Przyjdź i sam się o tym przekonaj!

Całość imprezy rozpocznie się w środę, 12 października, o 16:00 przed budynkiem A naszego Uniwersytetu. Zapisy za pośrednictwem specjalnego formularza.

Nie zwlekajcie z zapisami, ponieważ maksymalna liczba uczestników jest ograniczona!
Widzimy się na UE w Katowicach!

Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy